Zdejší instituce poskytuje služby dětem i dospělým, kteří z důvodu mentálního nebo kombinovaného postižení mají nižší soběstačnost a jejich situace vyžaduje pravidelnou pomoc. Klienti v Českém Brodě žijí v několika domácnostech, které jsou přizpůsobeny jejich zdravotnímu stavu, vybaveny dvoulůžkovými pokoji, společným obývacím pokojem a jídelnou s kuchyňskou linkou. Pro volnočasové aktivity je pro ně připraven venkovní bazén a velká zahrada. Klienti z chráněných bydlení, které jsou v Bylanech a Polepech, žijí s podporou pracovníků v sociálních službách v domech, kde se sami starají o chod domácnosti.

Iveta Blažková řídí tuto příspěvkovou organizaci Středočeského kraje velmi odpovědně a zároveň s ohledem na individuální požadavky a přání jednotlivých klientů. Lidé kolem ní na ni obdivují především obrovské charisma a obětavost, se kterou přistupuje ke každému z nich.

Na jejím působení ve Zvonečku je velmi zřetelně vidět, že svou činnost zde nebere jen jako zaměstnání, ale především životní poslání pomáhat druhým.

Iveta Blažková je vdaná a žije se svým manželem, který je jí velkou oporou, aby mohla vykonávat svou práci, a dvěma syny v Chotusicích u Čáslavi.

Hlasovat pro ni můžete ZDE