Na jejích hodinách potkáte ženy v rozpětí několika generací, což ale nikomu přítomnému v sále nevadí. Všichni se scházejí s jasným záměrem – zlepšit fyzickou kondici, své sebevědomí a vypadat šik nehledě na datum narození. Jindra se ve svých hodinách zaměřuje především na posilování problémových partií, strečink, pilates, slow toning, jednoduchý aerobik, step aerobik a využívání i netradičního náčiní. Velkým hitem je cvičení s velkými rehabilitačními míči a cvičení s malými míčky - over ball a heavy ball. V nabídce aktivit nechybí ani power jóga, která je hodně navštěvovaná i muži.

Vše, co Jindra Bártová dělá, dělá se záměrem dodat svým svěřenkyním pocit sebejistoty a možnost vypadat přesně na tolik, kolik se člověk sám cítí. Jindra kromě pravidelných hodin také předcvičuje na letních zájezdech a dává tak šanci opravdu všem, aby se díky pohybu pod jejím vedením cítili ve formě.

Jindra sama je zářným příkladem, že díky sportu se člověk nehledě na svůj věk může cítit a vypadat skvěle, protože ji nepotkáte jinak než s obrovským úsměvem a plnou energie v každou denní či roční dobu.

Hlasovat pro ni můžete ZDE