Všechen svůj pracovní i volný čas věnuje ostatním, především pak postiženým lidem, kteří potřebují naši pomoc. Ani po letech pilné práce neztrácí entusiasmus a nadšení a lidi neustále motivuje a obohacuje ostatní. Pro mnohé je příkladem člověka, který zůstává skromný, i když za něj mluví obrovské výsledky.

Její agentura Sluníčko má kromě Litoměřic dnes již pobočky také v Lovosicích a Novém Boru. Klienti a jejich rodiny na Lucii obdivují především její vlídný, empatický, ale zároveň plně profesionální přístup, se kterým zachází se staršími a nemohoucími lidmi. Lucie v rámci svého působení v agentuře Sluníčko čerpá ze svých vlastních zkušeností.

Sama se stará o svou babičku. Je tak skvělým příkladem, že dnešní mladá generace rozhodně není neaktivní, právě naopak. Lucie zvládá bravurně svou práci a nebojí se na sobě ani tvrdě pracovat. Aktuálně studuje již několikátou vysokou školu, protože sama považuje vzdělání a rozvoj znalostí a dovedností v oboru, ve kterém se člověk pohybuje, za velmi důležité. Lucie je zároveň i předsedkyní Grémia managerů agentur domácí péče, z.s.

Hlasovat pro ni můžete ZDE