Eckhoffová jeden terč minula, ale běžela nejrychleji a vyhrála o necelých deset vteřin před Italkou Dorotheou Wiererovou. Potřetí v řadě skončila na bronzové pozici Rakušanka Lisa Theresa Hauserová. V čele seriálu se před Eckhoffovou stále drží její krajanka Marte Olsbuová Röiselandová, která byla dnes osmá.

Davidová startovala jako poslední z elitních závodnic a po střelbě vleže jela jedno trestné kolo. I vstoje jednou minula a do posledního okruhu vyjížděla třináctá. Díky čtvrtému běžeckému času v závodu byla v cíli o tři místa lepší.

"Do desítky je všechno úspěch," hodnotila Davidová, která je v průběžném pořadí SP devátá a jako jediná z Češek poběží nedělní závod s hromadným startem, v České televizi. Litovala prvního nepřesného výstřelu vstoje. "Nebyl ani v platu, protože jsem se ještě připravovala, přemáčkla jsem a rána vyšla," popsala situaci.

Lucie Charvátová jela dvě trestná kola a obsadila 29. místo. Přesně střílející Eva Puskarčíková ztrácela na trati, do bodované čtyřicítky se nevešla a obsadila 45. místo. Jessica Jislová skončila 49. a Tereza Vinklárková byla devadesátá.