Zářivý úsměv a speciální bodýčko. Biatlonový pár Eva Puskarčíková a Thomas Bormolini se těší na narození prvního potomka. Už brzo se stanou rodiči.

„Je na čase se s vámi o něco podělit… Přišla k nám do života nová láska. Jsme ready a čekáme na Tebe,“ oznámila Puskarčíková na Instagramu. Mezi slavnými gratulanty v komentářích byly biatlonová šampionka Markéta Davidová či atletka Nikola Bendová.

Třiatřicetiletá těhotná biatlonistka pózuje na fotce se svým italským partnerem, také někdejším biatlonistou. Bormolini v ruce drží dětské body s rybičkou.

Rodinná tradice

„Je historické a má své kouzlo. Thomasova mamka ho měla schované. Je to body, ve kterém opustil porodnici Thomas. A opustíme ji v něm i my, takže se bude historie opakovat,“ vysvětlila.

Puskarčíková žije s Bormolinim v Livignu, kde má jeho rodina hotel. „Všichni jsou tam na mě hodní, takže se tam cítím jako doma,“ vyprávěla loni v březnu, když přebírala v Novém Městě na Moravě po téměř deseti letech bronzovou olympijskou medaili po dodatečné diskvalifikaci ruské štafety.

Mimochodem, její dvě kolegyně z úspěšného kvarteta ze Soči Gabriela Soukalová a Veronika Vítková už založily rodinu a vychovávají děti. Vítková je dokonce dvojnásobnou maminkou.

Puskarčíková je rozvedená. V květnu 2019 si vzala biatlonistu Lukáše Kristejna, manželství ale vydrželo jen přes rok.