ISU během víkendového online jednání rozhodla o tom, že rychlobruslaři včetně české hvězdy Martiny Sáblíkové přijdou o závody v Tomaszówě Mazowieckém (13. až 15. listopadu), Stavangeru (20. až 22. listopadu), Salt Lake City (4. až 6. prosince) a Calgary (11. až 13. prosince).

Mezinárodní unie uvedla, že prověřuje možnost nahradit zrušené závody akcemi v Nizozemsku. Na zpracování tohoto konceptu ale potřebuje více času. V kalendáři SP tak aktuálně zbyl jen únorový závod v Číně a březnové finále v Heerenveenu.

Krasobruslení v Ostravar Aréně, 29. srpna 2020 v Ostravě. Natálie Taschlerová a Filip Taschler.
Setkání nejlepších. Česká krasobruslařská elita zavítala do Ostravy

Minulá sezona Světového poháru se stihla dokončit krátce před vypuknutím pandemie, trojnásobná olympijská vítězka Sáblíková ovládla potřinácté hodnocení seriálu na dlouhých tratích.

Rychlobruslaři na krátké dráze přišli v nové sezoně zatím jen o dva úvodní díly v kanadských městech v Montreal a Laval v první polovině listopadu.

Roman Kumpošt (na archivním snímku z 26. října 2016) se stal jedním z viceprezidentů Mezinárodní lyžařské federace (FIS), do voleb v roce 2021 nahradí zesnulého Slovince Janeze Kocijančiče
Kumpošt byl zvolen viceprezidentem FIS. Ve funkci nahradil zesnulého Kocijančiče