Fotka zajímavě opravené Tesly Model S se objevila na síti Reddit a pochopitelně strhla velkou pozornost. Bohužel ale nepocházela přímo od majitele vozu, nýbrž kolemjdoucího, který si kuriózně vyhlížející Tesly všiml.

Objevují se proto jen domněnky, co přesně se vozu stalo a proč byl majitel nucen či ochoten sáhnout k takto neotřelé opravě své Tesly. Zmiňuje se třeba nevyplacení pojistky při nehodě, kterou zavinil někdo jiný, nebo rychlá oprava po nedávných řáděních hurikánů na území USA.

Každopádně je ale vidět, že oprava byla v rámci mezí úspěšná a řidič opět vyjel na silnici.

Rezvani Tank.
Rezvani představilo 500koňové opancéřované SUV. Říká mu Tank

Zadní nárazník byl možná koupen za pár dolarů na vrakovišti z jiné Tesly. Nejzajímavější je ovšem pohled na novou část zavazadlového prostoru, kterou majitel vytvořil z několika dřevotřískových desek. Tesla má tak opět použitelný kufr.

Zbytek je obalen kusy plexiskla uchycenými k původní kastli pomocí – jak jinak – lepicí pásky. Rozbité zadní světlo drží na místě asi jen silou vůle a kdoví, jestli je funkční. Ocenit nakonec musíte i zodpovědné umístění registrační značky na viditelné místo.

Celá oprava si zřejmě nevyžádala ani stovku dolarů. Otázkou zůstává, zda je auto v tomto stavu vůbec způsobilé k provozu na silnici. Na druhou stranu ale není tajemstvím, že v USA jsou k technickému stavu vozidel mnohem shovívavější než u nás v Evropě.