Prodejce z dealerství Parkway Ford v městečku Lexington měl opravdový den blbec. Když ho totiž jistý 45letý John Anthony Harrison požádal o testovací jízdu v novém Fordu Mustang, určitě nečekal, že jízdu zakončí pohledem na ujíždějící auto, které mu dotyčný právě ukradl.

Prodejce ke všemu udělal nešťastnou chybu a Harrisona se ani nezeptal, zda má u sebe řidičský průkaz. K ukradení vozu tedy ani dojít nemuselo, protože muž řidičák opravdu neměl. O případu informoval deník The Charlotte Observer.

Řidič měl vlastně štěstí, že dostal jenom pokutu.
Český řidič pobavil Slovensko. Na dálnici jel 220 km/h a měl skvělé vysvětlení

Harrisonovi se nicméně Mustang asi líbil natolik, že po několika kilometrech testovací jízdy zastavil u krajnice a začal prodejci vyhrožovat smrtí, jestliže z auta nevystoupí. Obchodník ve strachu o svůj život z auta vystoupil a Harrison s novým Mustangem následně zmizel v dáli.

Netrvalo ovšem dlouho a místní police rozběhla po kradeném voze a lupiči za volantem pátrání. Ani ne do dvaceti minut byl Harrison zatčen o 8 kilometrů dál na výpadovce, když se snažil opustit Lexington. Automobilu se při zásahu naštěstí nic nestalo.

Plné znění trestu si Harrison teprve vyslechne u soudu 21. května. Prozatím byl ale obviněn z trestného činu krádeže vozidla, dále vyhrožování, nevhodného chování při komunikaci s policisty a samozřejmě jízdy bez řidičského průkazu.