Informací ke zveřejněnému videu není mnoho. Podle všeho se měl ale celý incident odehrát na Jamajce, kde majitel Toyoty Crown Royal svěřil své auto zaměstnanci automyčky. Bohužel však nevěděl, že tento muž vezme jeho vozidlo na nebezpečnou projížďku.

Jakmile totiž zaměstnanec myčky nasedne do auta a nepřipoután vjede na hlavní silnici, začíná pár minut té nejnebezpečnější jízdy v provozu, jakou jsme dost možná kdy viděli.

Silnice budoucnosti společnosti Umbrellium.
V Londýně představili silnici budoucnosti. Dokáže rozpoznat chodce

Muž ihned šlápne na plyn a neobtěžuje se auto řídit oběma rukama. Auto letí po silnici jako zblázněné, zatímco řidič jen ledabyle zasahuje do řízení, neustále se někam otáčí, několikrát po sobě skoro nabourá ostatní vozidla na silnici, ale pokračuje dál. Doslova hrozivé je těsné minutí motorkáře v protisměru.

Při pohledu na záběry palubní kamery si nelze nepokládat otázky, jestli muž vůbec vlastní řidičský průkaz, jestli vůbec někdy seděl za volantem auta, nebo jestli nebyl pod vlivem alkoholu či drog.

Hyundai i30 N.
Hyundai i30 N dostal české ceny. Jak si vede proti konkurenčním hot hatchům?

Po několika minutách opravdu děsivě nezodpovědné jízdy všechno končí tak, jak byste předpokládali. Muž stále s jednou rukou na volantu ztrácí v zatáčce kontrolu nad autem, vyjíždí ze silnice, porazí sloup a naráží do stromu.

Jak bylo zmíněno, podrobností o incidentu není mnoho. Nevíme tedy ani to, jak řidič skončil.

Zdroj: Youtube