Podle deníku Taiwan News došlo k zuřivé demolici showroomu Porsche poté, co bylo dvaačtyřicetiletému podnikateli jménem Chu dodáno nové Porsche Panamera Sport Turismo. Nový majitel si však všiml, že na jím specifikovaném voze chybí určité prvky příplatkové výbavy, které ale měl podle objednávky i přesto zaplatit.

Zálohu měl muž složenou již dříve a nyní měl pouze doplatit zbytek peněz. Jelikož ale nebylo auto specifikováno podle jeho představ, chyběl například systém elektronického nastavení podvozku Chassis Control a další prvky výbavy, rozhodl se peníze nedoplatit a odstoupit od kupní smlouvy.

Rozjetý autobus bez řidiče naštěstí nikoho neohrozil na životě.
VIDEO: Hit slovenského internetu. Autobusák nezajistil bus, musel ho pak nahánět

Tento krok se nicméně nelíbil prodejci Porsche, který majiteli zaslal dopis s žádostí o doplacení plné ceny vozu a klienta upozornil, že mu propadne již složená záloha – mimochodem v přepočtu asi 1,6 milionu korun. Právě tohle chování nakonec rozzuřeného podnikatele dohnalo k činu, který můžete vidět níže na záběrech bezpečnostní kamery.

Domluva se sekerou a benzinem

Svým dalším Porsche, tentokrát modelem Cayenne, tak nespokojený zákazník vjel přes skleněné vstupní dveře do prodejny. S vtipnou ohleduplností si následně počkal až pracovnice na recepci uhnou z místa, aby mohl najet i do recepčního pultu.

Naštěstí nebyl nikdo zraněn.
VIDEO: Takhle to může dopadnout, když při řízení nebudete kontrolovat zrcátka

Po tomto incidentu byl Chu zatčen policí a obviněn z veřejného ohrožování a ničení cizího majetku. Zde ale jeho příběh nekončí. Po propuštění z vazby se podnikatel v prodejně zastavil ještě jednou a tentokrát chtěl situaci kolem jeho Panamery vyřešit poklidně domluvou.

Zaměstnanci prodejny však byli z muže již natolik vyděšeni, že pro jistotu znovu zavolali polici. A jak nakonec zjistili, jeho záměry možná nebyly tak „poklidné“, jak se zdálo. V autě mu totiž strážníci našli sekeru a kanystry s benzinem.

Možná vás nepřekvapí, že podnikatel byl už v minulosti stíhán kvůli obvinění z krádeže a podvodů.

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube