Jen abychom uvedli situaci na pravou míru. Oba řidiči na zveřejněném videu nejsou žádní svatoušci ani gentlemani, kteří umí potlačit své emoce. Díky slušnému vychování víme, že na druhé řidiče se neplive, a na druhou stranu do nich ani nebouráme, protože za volantem SUV by se vám mohlo stát třeba něco podobného jako na následujících záběrech.

Podle autorky videa, která celou situaci během natáčení peprně komentuje, mělo k potyčce řidičů dojít, protože se muž v tmavém Fordu Escape chtěl v koloně aut za každou cenu dostat před řidiče ve stříbrném kabrioletu BMW.

Vtipný trik, který pomáhá s podélným parkováním.
VIDEO: Vynalézavý řidič přišel s geniální fintou na podélné parkování

Šoférovi BMW nakonec rupli nervy, zastavil uprostřed silnice, na muže ve Fordu prohodil několik nadávek a nakonec na něj i plivnul. To rozčílilo řidiče ve Fordu natolik, že se ho pokusil nabourat. Tento krok mu ale vskutku nevyšel podle plánu.

Vysoký Ford totiž na nízké BMW najel pravým kolem a vmžiku se celý převrátil na bok. Řidič v BMW se pak s minimálně promáčklým plechem na dveřích rozhodl z místa odjet, zatímco převrácený Ford ležel opodál. Jak se s touto situací majitel Fordu vypořádal, to není známo, video totiž krátce poté končí.

Zdroj: Youtube